Irina Shayk sevgili arıyor! ‘Ünlü, yakışıklı ve paralı birine ihtiyacı var’

Rus model Irina Shayk, Portekizli futbolcu Cristiano Ronaldo ile beş yıllık ilişkisinin 2015’te sone ermesinin ardından ABD’li aktör Bradley Cooper ile aşk yaşamaya başlamıştı. 2017’de Lea adını verdikleri kızlarını kucaklarına alan Shayk ve Cooper, 2019 yılında ise yollarını ayırmaya karar vermişti.

Shayk; geçtiğimiz sene ise 2022’de model Gisele Bündchen’den boşanan Amerikan futbolcusu Tom Brady ile yeni bir aşka yelken açmıştı. Ancak ünlü çiftin ilişkisi uzun sürmemiş, Irina ile Tom birkaç aylık birliktelikten sonra ayrılmıştı.

(Irina Shayk & Bradley Cooper)

“YENİ SEVGİLİ ARIYOR”

Page Six’e konuşan bir kaynak; 38 yaşındaki Irina Shayk’in, Tom Brady ile ilişkisinde umduğunu bulamadıktan sonra kendine yeni bir sevgili aradığını söyledi.

Irina bir erkek arkadaş bulmaya çalışıyor, ama seçenekleri oldukça az. Ünlü, yakışıklı ve paralı birine ihtiyacı var. Böyle erkek kaç tane var ki? Belki beş, ya da on.

(Tom Brady & Irina Shayk)

“TOM CRUISE UYGUN BİR ADAY”

Kaynak, Rus modelin sevgili adayını ABD ve Avrupa’da aradığını da sözlerine ekleyerek; geçtiğimiz aylarda sosyetik güzel Elsina Khayrova’dan ayrılan Hollywood yıldızı Tom Cruise’un Irina için ‘uygun bir aday’ olabileceğini söyledi.

(Elsina Khayrova & Tom Cruise)

Öte yandan Irina Shayk ile kızının babası Bradley Cooper, geçtiğimiz yaz ailece İtalya’ya tatile gitmişti. Samimi halleri objektiflere takılan eski çiftin aşklarını tekrar alevlendirebileceği düşünülmüş; ancak Cooper kısa bir süre sonra Gigi Haid ile yeni bir ilişkiye başlamıştı.

(Bradley Cooper, Irina Shayk ve kızları Lea)

LEONARDO DICAPRİO İLE COACHELLA’DA EĞLENDİLER

Irina Shayk’in adı daha önce Leonardo DiCaprio ile de anılmış, iki Coachella’da eğlenirken görüntülenmişti. İkilinin arasında romantik bir ilişki olabileceği yönünde spekülasyonlar yapılsa da, Shayk ile DiCaprio tekrar bir araya gelmemişti.

(Leonardo DiCaprio & Irina Shayk)

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir